Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Uwaga na BANK ŚLĄSKI ING blokuje z dnia na dzień wszystkie dotychczasowe i przyszłe środki!!!

Uwaga na BANK ŚLĄSKI ING blokuje z dnia na dzień wszystkie dotychczasowe i przyszłe środki!!!

Jestem ofiarą Banku ING Bank Śląski. Śląski tylko z nazwy. ING to nie jest polski bank. Bank Śląski okrada Klientów z ich pieniędzy. 

Bank z dnia na dzień pozbawił mnie środków do życia. Nie mogę dostać się do swojej wypłaty, która wpłynęła 15, alimentów, 500+ na dzieci i rodzinnego.

 

Co więcej nie mogę dysponować zgromadzonymi oszczędnościami. Nie mam pojęcia czy polecenie zapłaty na spłatę kredytu hipotecznego zadziała, ale opłat nie mogę robić, jestem już spóźniona z zapłatą za obiady w szkole, karta płatnicza została zablokowana, zostałam bez środków do życia. Nawet nie mam jak zatankować samochodu, musiałam pożyczyć od rodziny gotówkę na normalne codzienne życie, mimo, że godzę obowiązki samotnej matki z pracą i życiem codziennym, to teraz jestem w kropce! Właśnie wpłynęły też środki z Olx za sprzedane ubranka, ale bank je sobie przywłaszczył. W jakim kraju my żyjemy? 

 

Bank Śląski ING zatrudnił 1000 osób, żeby blokowali Polakom ich konta.

 

Właśnie się okazało, że nie umiem się też zalogować do ZUSu, bo BANK wyłączył mój profil zaufany. Przebywam właśnie na L4, bo mój maluszek jest chory i nie mam jak wybrać się do urzędu. Do tej pory wszystkie sprawy załatwiałam przez internet, a teraz bank mnie tego pozbawił.

 

Trzeba to nagłośnić i ostrzec wszystkich Klientów. 

 

Marek Kondrat - powinien się Pan wstydzić za bycie twarzą takiego banku. 

Viki Gabor, Katarzyna Nosowska, Agata Kulesza - niestety też

 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Agaton
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
2
16-12-2022
Wiadomość 1 z 3 (5 320 wyświetleń)

Re.: Uwaga na BANK ŚLĄSKI ING blokuje z dnia na dzień wszystkie dotychczasowe i przyszłe środki!!!

Na koncie tylko takie powiadomienie i dziękuję.

 

Nie możemy zastosować środków bezpieczeństwa finansowego, wynikających z przepisów prawa.

Z tego powodu nie mają Państwo możliwości:
realizować transakcji zleconej w placówkach bankowych,
zlecać transakcji w bankowości internetowej,
płacić i wypłacać kartą wydaną do konta,
które powodują obciążenie konta indywidualnego, do którego mają Państwo dostęp.

Odmowa realizacji transakcji i wypowiedzenie mogą dotyczyć wybranych lub wszystkich kont indywidualnych, transakcji obciążeniowych kartą (jeśli je Państwo posiadają lub mają do nich dostęp).

Agaton
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
2
16-12-2022
Wiadomość 2 z 3 (5 286 wyświetleń)

Re: Re.: Uwaga na BANK ŚLĄSKI ING blokuje z dnia na dzień wszystkie dotychczasowe i przyszłe środ...

Przykro nam, że znalazłaś się w takiej sytuacji. Blokady nakładamy w momencie kiedy nie otrzymamy dokumentów czy też oświadczeń, o które wcześniej prosiliśmy. Przez Społeczność nie mamy wglądu do naszego systemu, aby się odnieś do tej sytuacji. Zależy mi jednak, aby Ci pomóc. Proszę skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub z naszą infolinią 32 357 00 69

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (5 265 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy