23-10-2016 13:42
Witam. Na moim koncie po pobraniu prowizji za kartę widnieje ujemne saldo, niecałe 2zł. Pieniądze będę w stanie wpłacić dopiero w przyszłym miesiącu, czy z tego powodu mogę spodziewać się jakichś działań ze strony banku?
24-10-2016 13:25
@rafcio_100 Jeśli pieniądze wpłyną na rachunek, zostaną automatycznie pobrane na zaległą prowizję pokrywając powstały debet na rachunku. Jeśli nie ma możliwości spłaty powstałego zadłużenia, zgłoś nam ten fakt pod numerem - 32 357 00 88.
Witam.
Podczas biezacego weekendu nie moglam w trzech wplatomatach wplacic pieniedzy na konto za pomoca blika.
Za kazdym razem po wpisaniu kodu blik operacja zostawala automatycznie odrzucona, nawet nie
... 25-05-2026Mam ten sam problem, zgłoszony już prawie 2 tygodnie temu. Do tej pory nie rozwiązany, przykro patrzeć, że dzieje się to już od dłuższego czasu a pomoc techniczna udaje, że nie widzi takiego problemu.
... 25-05-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |