31-12-2020 16:43
W konkurencyjnym banku jest stosowana taka zasada że kwota wolna od zajęcia komorniczego może być przypisana tylko do jednego rachunku bankowego klienta. A w przypadku gdy klient ma więcej rachunków to kwota wolna od zajęcia komorniczego przypisana jest do tego rachunku na którym saldo było najwyższe pierwszego dnia miesiąca.
Przykład: klient ma trzy rachunki z saldem na dzień 1 grudnia: ROR (650zł), oszczędnościowe (650zł), walutowe (1800zł po przeliczeniu) więc kwota wolna od zajęcia komorniczego zostanie przypisana w miesiącu grudniu do rachunku walutowego.
Czy w ING Banku Śląskim jest takie samo rozwiązanie czy inne?
01-01-2021 14:23
Nie, kwota wolna obejmuje wszystkie konta u nas.
Dzień dobry,
Od 29 czerwca 2026 r. ING wycofało usługę „Visa w telefonie” działającą w aplikacji Moje ING i od tamtej pory nie mogę płacić telefonem.
Problem w tym, że od zawsze płacę za pomocą Google
... 06-07-2026Jeśli masz nagranie z tej sytuacji, warto je dołączyć do reklamacji. Będzie ono dla nas dodatkową informacją, jednak ostateczne rozstrzygnięcie opieramy przede wszystkim na zapisach technicznych trans
... 04-07-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |