Odpowiedz

Przelew z konta dziecka

Witam. 

 

Po urodzeniu syna założyliśmy mu Otwarte Konto Oszczędnościowe, aby systematycznie odkładać na jego przyszłość. Na tym koncie w Moje ING w zakładce "Osoby upoważnione" syn jest wpisany jako Posiadacz, a ja z żoną jako Rodzic/Opiekun Prawny. Ze względu na niskie oprocentowanie część środków z konta syna chciałem zainwestować Obligacje 500+. Jednak co mnie zdziwiło, że nie mogę dokonać przelewu z konta syna ani na Rachunek Rejestrowy do zakupu obligacji ani nawet na swoje konto. Mam tylko opcję "Zamknij konto" Proszę o pomoc w jaki sposób mogę wybrać pieniądze z konta syna. Oczywiście zależy mi na bezpłatnym sposobie poprzez Moje ING. 

 

Pozdrawiam

Arni

Odpowiedz
0 Lajków
Arni
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
1
02-03-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 331 wyświetleń)

Re: Przelew z konta dziecka

Z konta dziecka, możesz wypłacać pieniądze tylko w naszym oddziale, do kwoty w granicach wolnego zarządu. Maksymalna miesięczna kwota wypłat w granicach zwykłego zarządu, w 2020 roku  wynosi 5167,98 zł. Jeśli dziecko ukończyło 13 lat, może samodzielnie zlecać przelewy w swojej bankowości internetowej. Pierwsza wypłata, w cyklu rozliczeniowym, w naszym oddziale jest darmowa. Każda kolejna, kosztuje 9 zł. Cykl rozliczeniowy trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 271 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Pozostała kwota kredytu do spłaty

Czy wysokość pozostałej kwoty kredytu hipotecznego do spłaty jest zależna od zmieniającego się co pół roku oprocentowania (Wibor6)? Tzn jesli spodziewam się wzrostu oprocentowania przy kolejnym oblicz...

01-10-2022
Wpłatomat pobrał pieniądze ale brak ich na koncie

Witam wszystkich.
Dziś podczas wpłacania pieniędzy do wpłatomatu urządzenie wyświetliło błąd informujący, że jest uszkodzone. Wydało kartę jednak pieniądze zostały w środku i brak ich na koncie.
Dodam, ...

01-10-2022
Re: sms z banku: Twoja karta jest już zastrzeżona

Napisz proszę do nas na czacie po zalogowaniu do Mojego ING lub zadzwoń na infolinię kart pod numerem 32 357 00 12. Sprawdzimy czy ten komunikat dotyczył Twojej karty. Tu nie mamy takiej możliwości

01-10-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy