Odpowiedz

Egzekucja komornicza

Witam, na koncie znajomej doszło pewien czas temu do zajęcia komorniczego.

Przytoczę aktualny stan i może ktoś będzie w stanie powiedzieć co z tym fantem zrobić, bo głupota ludzi na infolinii jest przerażająca..

31.01 wpłynęło wynagrodzenie ok 2800zl, kwota wolna została tego samego dnia wypłacona, tego dnia na ROR zostało 0,49gr. W dniu 01.02 blokada z tyt. Egzekucji została zwolniona i środki były przelane na konto komornika - dzięki tej operacji w lutym nie dysponowała kwota wolna „1950zl” tylko ok 1150zl !!!

Pomijając już ten fakt, w dniu 29.02 wpłynęło kolejne wynagrodzenie na kwotę 2300zl. Bank tego samego dnia zajął kwotę 1920 zł pozostawiając 380zl mimo kwoty wolnej 1150zl która była widoczna w systemie na dzień wypłaty..

Te 380zl zostało wypłacone tego samego dnia i bank naturalnie tego samego dnia to zaksięgował.. tylko z kolei na marzec kwota wolna od zajęcia została pomniejszona o 250zl z niewiadomego tytułu, ponieważ wszystkie transakcje były wykonane i zaksięgowane w lutym..

Może znajdzie się ktoś rzeczowy i powie co z tym fantem zrobić. Kobieta została bez środków do życia a infolinia wpiera ciemnote, mimo, ze na bierząco kwestia środków wolnych była przez nią monitorowana..
Odpowiedz
0 Lajków
alekswiec
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
02-03-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 747 wyświetleń)

Re: Egzekucja komornicza

W tej sytuacji proszę, przekaż znajomej, aby skontaktowała się z nami osobiście - postaramy się to sprawdzić w systemie. Chciałabym to wyjaśnić, tutaj jednak nie mam do niego wglądu. Twoja znajoma może do nas napisać w tej sprawie przez czat, w Moim ING. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 667 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Pozostała kwota kredytu do spłaty

Czy wysokość pozostałej kwoty kredytu hipotecznego do spłaty jest zależna od zmieniającego się co pół roku oprocentowania (Wibor6)? Tzn jesli spodziewam się wzrostu oprocentowania przy kolejnym oblicz...

01-10-2022
Wpłatomat pobrał pieniądze ale brak ich na koncie

Witam wszystkich.
Dziś podczas wpłacania pieniędzy do wpłatomatu urządzenie wyświetliło błąd informujący, że jest uszkodzone. Wydało kartę jednak pieniądze zostały w środku i brak ich na koncie.
Dodam, ...

01-10-2022
Re: sms z banku: Twoja karta jest już zastrzeżona

Napisz proszę do nas na czacie po zalogowaniu do Mojego ING lub zadzwoń na infolinię kart pod numerem 32 357 00 12. Sprawdzimy czy ten komunikat dotyczył Twojej karty. Tu nie mamy takiej możliwości

01-10-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy