Odpowiedz

Przelew z Francji

Witam

 

Spodziewam się jednorazowego przelewu z Francji.( dziedziczenie )  I tu pojawia mi się parę pytań . Co będzie korzystniejsze dla mnie . Czy przeksięgowanie kwoty z euro na złotówki bezpośrednio na moje konto ING ? , czy lepiej założyć konto w euro i na to konto wskazać przelanie kwoty . Jak wygląda sprawa z opłatami . Proszę o wskazówki .

 
 
 

 
Odpowiedz
0 Lajków
retros
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
03-04-2017
Wiadomość 1 z 2 (1 779 wyświetleń)

Re: Przelew z Francji

@retros korzystniej będzie, jeśli założysz konto walutowe i te konto wskażesz do przelewu. Nasze konto walutowe prowadzimy bezpłatnie, nie musisz zakładać karty. Wygodnie założysz je przez Moje ING. Po otrzymaniu takiego przelewu, możesz przewalutować pieniądze przez nasz kantor walutowy - tutaj kurs jest znacznie korzystniejszy niż w przypadku automatycznego przewalutowania. Możesz też wypłacić walutę w kasie Emotikon: Szczęśliwy 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 732 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Aktualnie w przypadku Moje ING wymagane jest, aby ustawić aplikację jako domyślną do płatności. Możesz natomiast dodać kartę do portfela Google i tu ustawić ją jako domyślą. Wtedy będziesz mógł skorzy

...

25-04-2024
Podejmujemy decyzje - ile trwa?

ING ile wkońcu trwa etap 5 “ Wygląda na to, że mamy już wszystko. Podejmujemy decyzję.”?! Bo 4 dni robocze już minęły…

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My nadal czekamy. Dzisiaj czwarty dzień roboczy.

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy