Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Przelew wewnętrzny - brak pieniędzy?

[ Edytowane ]

Witam,

dziś koleżanka koło godziny 13 wykonała transakcję na moje konto. Obie mamy konto w ING, do teraz nie mam pieniędzy na koncie. Wysłała mi potwierdzenie przelewu itd ale pieniędzy nadal brak. Dodam, że wszystkie dane są poprawne

Odpowiedz
0 Lajków
agste9
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
15-05-2018
Wiadomość 1 z 5 (13 142 wyświetleń)

Re.: Przelew wewnętrzny - brak pieniędzy?

Wydaje mi się że potwierdzenie jest podrobione. Porównałam teraz z innymi potwierdzeniami i to co otrzymałam, ma pogrubioną czcionkę i literówkę (transakcii) ? Spójrzcie tylko swoim okiem... Bardzo jej zależało, aby towar wysłać jeszcze dzisiaj. DOdatkowo, wysłała tylko screena a nie pdf.

Odpowiedz
0 Lajków
agste9
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
15-05-2018
Wiadomość 2 z 5 (13 132 wyświetleń)

Re: Re.: Przelew wewnętrzny - brak pieniędzy?

@agste9 Rzeczywiście jest to podejrzane, ponieważ jeżeli obie macie konta w ING i nie masz zajęcia egzekucyjnego to przelew byłby na Twoim koncie chwilę później. Poza tym potwierdzenie, które wysłałaś ma rozszerzenie .jpg . Nasze potwierdzenia są zawsze generowane jako .pdf . To może świadczyć o tym, że ktoś wprowadza Cię w błąd. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 3 z 5 (13 128 wyświetleń)

Re: Re.: Przelew wewnętrzny - brak pieniędzy?

Poprosiłam, aby przesłała potwierdzenie w ,pdf ale mi nie odpisuje. Dodatkowo ta literówka i inna czcionka... Jest to po prostu oszustwo
Odpowiedz
0 Lajków
agste9
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
15-05-2018
Wiadomość 4 z 5 (13 125 wyświetleń)

Re: Re.: Przelew wewnętrzny - brak pieniędzy?

Cieszymy się, że nietypowy wygląd potwierdzenia przelewu zwrócił Twoją uwagę. Ze względu bezpieczeństwa, najlepiej nie przekazywać produktu przed otrzymaniem przelewu. Sprawę możesz zgłosić nam w wiadomości w Moim ING, jak i odpowiednim organom ścigania.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 5 z 5 (13 066 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy