Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Promocja do 120 zł dla aktywnych

Nie jestem pewna jak rozumieć ten punkt regulaminu promocji "Do 120 zł dla aktywnych":

 

Co zrobić, aby otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł?

  • W każdym z dowolnych czterech miesięcy (do 30 października 2020 r.), otrzymaj na konto wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł. Nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta.

Czy oznacza to, że mogę zrobić przelew ze swojego konta w innym banku? Czy wtedy bonus się nie naliczy?

Rozumiem to tak, że "tym samym klientem" jestem tylko w obrębie banku ING, ale chciałabym się upewnić.

Odpowiedz
0 Lajków
Justyna1234
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
07-05-2020
Wiadomość 1 z 3 (2 943 wyświetleń)

Re: Promocja do 120 zł dla aktywnych

Nagrodę w wysokości 100 zł otrzymasz jeśli na konto wpłynie minimum 1 000 zł. Masz na to czas do 30 października 2020 r., w każdym z 4 dowolnych miesięcy trwania promocji. Może to być np. przelew z innego banku, świadczenie 500+, pensja.  
Do sumy wpływów nie wliczymy: wpłat własnych w naszych oddziałach i wpłatomatach oraz przelewów, które są wykonywane między kontami klienta w naszym banku.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (2 851 wyświetleń)

Re.: Promocja do 120 zł dla aktywnych

Fajna promocja, skorzystałemEmotikon: Bardzo szczęśliwy Staram się polować na takie akcje, zawsze coś dodatkowego może wpaść. Portal https://www.kontomaniak.pl/ fajnie tu się sprawdza, znacznie ułatwia poszukiwania aktualnych promocji. Warto sobie od czasu do czasu zaglądać.

Odpowiedz
0 Lajków
Mefiso
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-05-2020
Wiadomość 3 z 3 (2 673 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy