Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Promocja do 120 zł dla aktywnych

Nie jestem pewna jak rozumieć ten punkt regulaminu promocji "Do 120 zł dla aktywnych":

 

Co zrobić, aby otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł?

  • W każdym z dowolnych czterech miesięcy (do 30 października 2020 r.), otrzymaj na konto wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł. Nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta.

Czy oznacza to, że mogę zrobić przelew ze swojego konta w innym banku? Czy wtedy bonus się nie naliczy?

Rozumiem to tak, że "tym samym klientem" jestem tylko w obrębie banku ING, ale chciałabym się upewnić.

Odpowiedz
0 Lajków
Justyna1234
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
07-05-2020
Wiadomość 1 z 3 (3 021 wyświetleń)

Re: Promocja do 120 zł dla aktywnych

Nagrodę w wysokości 100 zł otrzymasz jeśli na konto wpłynie minimum 1 000 zł. Masz na to czas do 30 października 2020 r., w każdym z 4 dowolnych miesięcy trwania promocji. Może to być np. przelew z innego banku, świadczenie 500+, pensja.  
Do sumy wpływów nie wliczymy: wpłat własnych w naszych oddziałach i wpłatomatach oraz przelewów, które są wykonywane między kontami klienta w naszym banku.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
533
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (2 929 wyświetleń)

Re.: Promocja do 120 zł dla aktywnych

Fajna promocja, skorzystałemEmotikon: Bardzo szczęśliwy Staram się polować na takie akcje, zawsze coś dodatkowego może wpaść. Portal https://www.kontomaniak.pl/ fajnie tu się sprawdza, znacznie ułatwia poszukiwania aktualnych promocji. Warto sobie od czasu do czasu zaglądać.

Odpowiedz
0 Lajków
Mefiso
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-05-2020
Wiadomość 3 z 3 (2 751 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Marta6, trzymam kciuki myślałam, że już też jesteście po decyzji. Może dzisiaj rano będzie. Wy to w ogóle czekacie chyba całe wieki.

14-05-2024
Re.: Kredyt hipoteczny

Żadna, szykujcie sie najszybciej na za dwa- trzy tygodnie jeżeli nie będą wymagali dodatkowych dokumentów. Obecnie czas podjęcia decyzji od dnia skompletowania dokumentów N+8 dni roboczych obecnie (in...

14-05-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

14-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy