Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Promocja „Poleć konto znajomemu”

Dzień dobry!

Proszę o doprecyzowanie punktu 6. regulaminu. Czy dobrze rozumiem, że każde 100 zł (z możliwych 10) wymaga wydania 300 zł (w dowolnym momencie trwania promocji) i znajomego, który spełnił warunki? Np. 300 zł za Antka, który wykorzystał mój kod w lipcu i wydał po 300 zł w sierpniu oraz październiku; Małgosię, który wykorzystała mój kod we wrześniu i wydała po 300 zł we wrześniu oraz październiku; Alojzego, który wykorzystał mój kod w listopadzie oraz wydał po 300 zł w styczniu oraz lutym, jeśli ja osobiście wydałem 50 zł w dniu 20 czerwca, a 850 zł w dniu 25 listopada. Uwaga: wydawać w tym pytaniu znaczy robić transakcje bezgotówkowe zgodne z warunkami promocji.

Odpowiedz
0 Lajków
blauerStern
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
02-07-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 104 wyświetleń)

Re: Promocja „Poleć konto znajomemu”

Niezależnie od tego, ile razy podasz kod swoim znajomym, wystarczy, że wydasz jednorazowo 300 zł ze swojego konta Emotikon: Szczęśliwy 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 055 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy