Odpowiedz

Zamknięcie konta przez bank

Dzień dobry. Od ponad roku nie używam konta na ING oraz nie mam na nim żadnych środków. Chciałam się dowiedzieć, czy bank mógł sam zamknąć takie konto czy muszę to zrobić osobiście w placówce banku?
Odpowiedz
0 Lajków
ZanS
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
09-07-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 230 wyświetleń)

Re: Zamknięcie konta przez bank

@ZanS Przykro nam, że rezygnujesz z konta u nas, niemniej rozumiem, że nie jest Ci już potrzebne. Możesz je zamknąć na parę sposobów. 

 

- jeśli wciąż możesz się logować do Mojego ING, to wystarczy, że wybierzesz; Moje finanse> tu swoje konto> Zamknij konto. Działa dla rachunków osobistych i oszczędnościowych w złotówkach. Konto walutowe zamkniesz tylko w oddziale. 

 

- Możesz również odwiedzić nasz oddział. 

 

- Możesz również je zamknąć korespondencyjnie. List wysyłasz na adres Sokolska 34, 40-086 Katowice. Dane, które muszą się w nim znaleźć: 

  • imię nazwisko,
  • pełny adres zamieszkania,
  • PESEL,
  • rodzaj, serię, numer i datę ważności dowodu tożsamości.
  • 26 cyfr numeru konta.

Numer konta wskażemy Ci na infolinii; 32 357 00 69. 


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 208 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy