Odpowiedz

Poleć konto znajomemu

Jakie są warunki osoby poleconej i osoby, która poleca?

Odpowiedz
0 Lajków
ananimowy
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
69
0
20-01-2019
Wiadomość 1 z 4 (5 397 wyświetleń)

Poleć konto znajomemu 

 Co oznacza ten zapis w regulaminie "do 11 grudnia 2018 przystąpi do Promocji i wyrazi zgodę, aby Obecny posiadacz konta uzyskał informację o tym, że Nowy klient założył Konto w ramach Promocji oraz spełnił albo nie spełnił wymaganych warunków Promocji. Przystąpić do Promocji i wyrazić zgodę można – w momencie otwierania Konta – w formie elektronicznej poprzez www.ingbank.pl albo w Moje ING lub pisemnie na Formularzu zgłoszeniowym nowego klienta w oddziale Banku lub placówce ING Express, wraz z podaniem danych osoby polecającej konto"

Odpowiedz
0 Lajków
ananimowy
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
69
0
20-01-2019
Wiadomość 2 z 4 (5 397 wyświetleń)

Re.: promocje

[ Edytowane ]

Cieszę się, że interesuje Cię ta promocja Emotikon: Szczęśliwy

Zakończyła się ona 11 grudnia 2018 roku.

Jej regulamin i stronę internetową, która jest dedykowana dla tej promocji znajdziesz tutaj.

Opisujemy tam, jakie warunki musiał spełnić zarówno nowy jak i obecny klient banku Emotikon: Szczęśliwy

Jeżeli jakiś konkretny zapis do tej części regulaminu Cię nurtuje lub chciałbyś go wyjaśnić - daj znać Emotikon: Szczęśliwy


Co do innego zapisu, który cytujesz - wymagamy takiej zgody, aby w ramach promocji móc sprawdzić czy osoba, której poleciłeś konto spełniła jej warunki. Jeżeli zdarzyłaby się sytuacja, że nie otrzymałbyś nagrody i złożyłbyś reklamację - wyjaśnimy to.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 3 z 4 (5 375 wyświetleń)

Re.: Poleć konto znajomemu

[ Edytowane ]

Ruszyła promocja!

 

Dla tych, którzy chcą zyskać 250zł na start- wbijać kod 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Doode
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
46
0
30-04-2018
Wiadomość 4 z 4 (1 844 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy