Odpowiedz

Planowane płatności

Proponuję aby przy planowanych płatnościach wprowadzić info o planowanym saldzie po transakcji. Obecnie muszę przeliczać ile mogę wydać aby mi starczyło na stałe zlecenia.
Drugie udogodnie to wprowadzenie granicznej daty. Np. 10 dla tych co dostają pensję w tym dniu.
czarnykot
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
30-10-2018
Wiadomość 1 z 4 (9 281 wyświetleń)

Re: Planowane płatności

czarnykot dziękujemy za sugestię - zobaczymy co się da z Twoim pomysłem zdziałać

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (9 203 wyświetleń)

Re: Planowane płatności

Proponuję włączyć możliwość planowania transakcji cyklicznych między kontem OKO a kontem ROR.

Proszę mi podać powód dla którego funkcja "Stałe zlecenie" jest nieaktywne dla konta OKO?

Odpowiedz
0 Lajków
HansHawk
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
5
30-09-2016
Wiadomość 3 z 4 (8 811 wyświetleń)

Re: Planowane płatności

@HansHawk Informacja o tym ograniczeniu znajduje się w Komunikacie. 
Obecnie stałe zlecenie może być realizowanie jedynie z rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych.
Dziękuję za Twoją sugestię - przekazałam ją do odpowiedniego zespołu Emotikon: Szczęśliwy

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 4 z 4 (8 745 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy