Odpowiedz

Otwarcie drugiego konta.

Witam,
obecnie posiadam konto Komfort wraz z mamą - założone zostało gdy byłem niepełnoletni. Chciałbym odłączyć się od obecnego konta i założyć swoje z nową kartą. Chciałem też skorzystać z promocji Konta dla młodych - Mobi i nie wiem czy posiadanie czynnego rachunku z tym nie koliduje. Jeśli nie, czy istnieje możliwość posiadania dwóch kont?

Odpowiedz
0 Lajków
tus1ek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-03-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 497 wyświetleń)

Re: Otwarcie drugiego konta.

Witaj,

 

jeśli rodzic zakładał dla Ciebie konto, kiedy byłeś małoletni, to do 18 roku życia mama to konto widziała. Po ukończeniu przez Ciebie pełnoletności - automatycznie mama nie widzi tego konta i dostęp do niego masz tylko Ty. Jeśli uważasz, ze mama ma nadal do niego dostęp - sprawdź czy nie nadałeś jej pełnomocnictwa już po ukończeniu 18 roku życia. 

W sytuacji, w której już jesteś naszym klientem - niestety nie możesz skorzystać z promocji za otwarcie konta Emotikon: Smutny 

Ogólnie jednak możesz posiadać do 5 kont rozliczeniowych w jednej walucie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 2 z 2 (2 432 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Podejmujemy decyzje - ile trwa?

U mnie to trwało 8 dni

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

26.04.23 - JEST DECYZJA!
Po dokładnie 49 dniach od złożenia wniosku udało się doczekać. Zostało jeszcze podpisanie umowy.
Trzymam kciuki za resztę

26-04-2024
Re: Wakacje kredytowe a ubezpieczenie kredytu

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy