Odpowiedz

Otwarcie drugiego konta.

Witam,
obecnie posiadam konto Komfort wraz z mamą - założone zostało gdy byłem niepełnoletni. Chciałbym odłączyć się od obecnego konta i założyć swoje z nową kartą. Chciałem też skorzystać z promocji Konta dla młodych - Mobi i nie wiem czy posiadanie czynnego rachunku z tym nie koliduje. Jeśli nie, czy istnieje możliwość posiadania dwóch kont?

Odpowiedz
0 Lajków
tus1ek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-03-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 277 wyświetleń)

Re: Otwarcie drugiego konta.

Witaj,

jeśli rodzic zakładał dla Ciebie konto, kiedy byłeś małoletni, to do 18 roku życia mama to konto widziała. Po ukończeniu przez Ciebie pełnoletności - automatycznie mama nie widzi tego konta i dostęp do niego masz tylko Ty. Jeśli uważasz, ze mama ma nadal do niego dostęp - sprawdź czy nie nadałeś jej pełnomocnictwa już po ukończeniu 18 roku życia. 

W sytuacji, w której już jesteś naszym klientem - niestety nie możesz skorzystać z promocji za otwarcie konta Emotikon: Smutny 

Ogólnie jednak możesz posiadać do 5 kont rozliczeniowych w jednej walucie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 2 z 2 (1 212 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Pozostała kwota kredytu do spłaty

Czy wysokość pozostałej kwoty kredytu hipotecznego do spłaty jest zależna od zmieniającego się co pół roku oprocentowania (Wibor6)? Tzn jesli spodziewam się wzrostu oprocentowania przy kolejnym oblicz...

01-10-2022
Wpłatomat pobrał pieniądze ale brak ich na koncie

Witam wszystkich.
Dziś podczas wpłacania pieniędzy do wpłatomatu urządzenie wyświetliło błąd informujący, że jest uszkodzone. Wydało kartę jednak pieniądze zostały w środku i brak ich na koncie.
Dodam, ...

01-10-2022
Re: sms z banku: Twoja karta jest już zastrzeżona

Napisz proszę do nas na czacie po zalogowaniu do Mojego ING lub zadzwoń na infolinię kart pod numerem 32 357 00 12. Sprawdzimy czy ten komunikat dotyczył Twojej karty. Tu nie mamy takiej możliwości

01-10-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy