Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Otwarcie Konta Direct Online

Witam. Jakiś czas temu założyłem konto Direct Online-kurierem. Od kuriera dostałem tylko kartę do bankomatu i jakiś papier (nie umowa). Kartę aktywowałem telefonicznie, natomiast nadal korzystać z konta nie mogę, ponieważ nawet nie mam numeru rachunku....co dalej?
Odpowiedz
0 Lajków
Jakubek2017
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
21-03-2020
Wiadomość 1 z 3 (1 670 wyświetleń)

Re.: Otwarcie Konta Direct Online

Odpowiedz
0 Lajków
Jakubek2017
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
21-03-2020
Wiadomość 2 z 3 (1 666 wyświetleń)

Re: Re.: Otwarcie Konta Direct Online

Cieszę się, że zdecydowałeś się na skorzystanie z naszej oferty 😉 Umowę powinieneś otrzymać do dwóch-trzech dni od wizyty kuriera na swój adres email. Prosimy sprawdź też folder SPAM - niestety zdarza się, że nasze wiadomości trafiają właśnie tam.

W umowie znajdziesz zarówno dane Twoich produktów (jak i numery kont) oraz login do bankowości internetowej.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
466
105
19-03-2018
Wiadomość 3 z 3 (1 610 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Pozostała kwota kredytu do spłaty

Czy wysokość pozostałej kwoty kredytu hipotecznego do spłaty jest zależna od zmieniającego się co pół roku oprocentowania (Wibor6)? Tzn jesli spodziewam się wzrostu oprocentowania przy kolejnym oblicz...

01-10-2022
Wpłatomat pobrał pieniądze ale brak ich na koncie

Witam wszystkich.
Dziś podczas wpłacania pieniędzy do wpłatomatu urządzenie wyświetliło błąd informujący, że jest uszkodzone. Wydało kartę jednak pieniądze zostały w środku i brak ich na koncie.
Dodam, ...

01-10-2022
Re: sms z banku: Twoja karta jest już zastrzeżona

Napisz proszę do nas na czacie po zalogowaniu do Mojego ING lub zadzwoń na infolinię kart pod numerem 32 357 00 12. Sprawdzimy czy ten komunikat dotyczył Twojej karty. Tu nie mamy takiej możliwości

01-10-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy