Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Re: Nie mogę założyć konta direct bez wizyty w oddziale

A ja myślę, że procedury tworzone są po to by wiedzieć jak  należy postępować w każdej możliwej sytuacji, zgodnie z przepisami, warunkami bezpieczeństwa, ochrony danych itp. Od zgłoszenia problemu minęło dwa lata i co i nic. Czy programiści nie potrafią wprowadzić do systemu dodatkowej opcji powtórnego potwierdzenia tożsamosci (jedyny wypowiedziany argument "na nie"). Nie uwieżę. Po prostu nikt im tego nie zlecił tj. nikt "z szefów" nie widzi takiej potrzeby, można powiedzieć że nie interesują ich problemy klientów. A gdyby człowiek wyznawał zasadę "jest jak jest i nie da się inaczej" to nie byłoby Banków a w nich komputerów ... itd

Odpowiedz
0 Lajków
M51
M51
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
0
13-07-2017
Wiadomość 21 z 21 (1 551 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Decyzja w procesie NWH

Chcę skorzystać z kredytu na budowę domu energooszczędnego, więc dokument potwierdzający warunek jest niezbędny.
Jeśli kupujesz nowy/używany dom lub mieszkanie to musi Ci sprzedający dostarczyć takie ś...

06-05-2024
Re.: Decyzja w procesie NWH

Zmartwiłeś mnie tą charakterystka energetyczną - ciekawe, czy to każdorazowo wymagany dokument, bo nic takiego nie otrzymałam od sprzedających i nie było o tym mowy z doradcą.

06-05-2024
Re.: Decyzja w procesie NWH

dwa razy dawałem zaświadczenia o dochodach

dwa świadectwa charakterystyki energetycznej

dwa razy zaświadczenia zus i us ws. firmy partnerki

pomiędzy jednym a drugim mijało ok. 20 dni

06-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy