09-07-2020 18:39
10-07-2020 18:53
Witaj,
jeśli na koncie wspólnym jest zajęcie egzekucyjne na jedną osobę, to pobieramy z niego środki w połowie. Oboje współwłaścicieli odpowiada za konto w takim samym stopniu. I nie ma znaczenia wpływ w tym wypadku, a suma tych wpływów. Aby to doprecyzować skontaktuj się z nami w Moim ING lub na infolinii.
Tak, wiem, do działu /dev/null.
Swoją drogą dlaczego nie można zrobić głosowania na funkcje, które zyskałyby poparcie społeczności? Albo, jeszcze lepiej, użytkowników aplikacji? Możecie chyba w aplikac
... 10-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |