09-07-2020 18:39
10-07-2020 18:53
Witaj,
jeśli na koncie wspólnym jest zajęcie egzekucyjne na jedną osobę, to pobieramy z niego środki w połowie. Oboje współwłaścicieli odpowiada za konto w takim samym stopniu. I nie ma znaczenia wpływ w tym wypadku, a suma tych wpływów. Aby to doprecyzować skontaktuj się z nami w Moim ING lub na infolinii.
Jeśli wpłata jest odrzucana ze względu bezpieczeństwa i nie masz dostępu do karty, gotówkę możesz wpłacić w oddziale z obsługą kasową. Takie placówki wyszukasz na naszej stronie: https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty
... 11-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |