Odpowiedz

Klasyfikacja jako nowy klient

Witam,

 

W ubiegłym roku posiadałem OKO oraz bankowość internetową. Oba te produkty zamknąłem - czy obecnie, chcąc skorzystać z oferty ING, będę spełniał kryteria nowego klienta? Chodzi mi czy oprócz konta i bankowości trzeba było zamknąć jeszcze jakąś "pozostałość", która wiązałaby mnie z bankiem?

 

Pytam, ponieważ pierwotnie sądziłem, że wystarczy zamknąć samo konto i reszta "wykasuje" się sama. Potem dowiedziałem się, że dostęp do bankowości też trzeba zamknąć, bo nadal bank traktowałby mnie jako obecnego klienta.

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
confused12
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
03-08-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 954 wyświetleń)

Re: Klasyfikacja jako nowy klient

To, czy masz u nas jeszcze jakieś produkty, sprawdzimy dla Ciebie w oddziale banku. Niestety tutaj nie sprawdzę, czy możesz skorzystać z oferty dla nowych klientów.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
149
30
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 908 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My od 4.03 byliśmy w analizie. Wszystkie dokumenty były ok i zgodnie z harmonogramem 27.03 dostaliśmy wstępną decyzję. Zgłosiliśmy operat przez bank i podpisaliśmy umowę deweloperską. Operat był dość ...

21-04-2024
Re: Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Proszę wejść w zakładkę "Moje dane"-> Dane osobiste. A tam obok oświadczenia CRS i FATCA wybrać "Zmień" i zapisać zmiany. Po zapisaniu danych proszę spróbować założyć ponownie cel oszczędnościowy.

21-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Nie rozumiesz. Skoro na etapie logowania udowodniono, że ty to ty, to po co chcesz jeszcze dodatkowo autoryzować przelew? Ja nie korzystam z U2F, więc nie ma pewności czy ktoś nie obszedł zabezpieczeń

...

21-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy