Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

ING chyba ma problemy finansowe ???

w przeciągu ostaniego czasu co chwile następuje zmina regulaminu opłat i prowicji dochodzi do tego nawet 2 x w miesiacu. co chwile dochodzą nowe opłaty . ewidentnie widać ze bank szuka pieniedzy. czy ktoś sie wypowie na ten temat. myśle ze trzeba uciekać z tego banku, a jestem wieloletnim klientem, kiedyś byłem zadowlony a teraz nie jestem, moja cala rodzina też bedzie likwidować wszystkie konta.

Odpowiedz
0 Lajków
przemo1122
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
17-01-2017
Wiadomość 1 z 5 (11 668 wyświetleń)

Re.: ING chyba ma problemy finansowe ???

Chcielibyśmy wyjaśnić pobierane opłaty. Prosimy doprecyzuj o jakich dokładnie zamianach opłat piszesz.

 

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 2 z 5 (11 584 wyświetleń)

Re.: ING chyba ma problemy finansowe ???

W kazdym banku, zmieniają się taryfy opłat i prowizji. To co tu mam a miałem w PKO, to i tak jest świetne, bo nie mam żadnych opłat.

Odpowiedz
0 Lajków
maziuk95
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
8
12-11-2016
Wiadomość 3 z 5 (11 524 wyświetleń)

Re.: ING chyba ma problemy finansowe ???

[ Edytowane ]

Dowiedziałem się ze w Holandii jakiś udziałowic czy jakaś ze spółek matek ma problemy finansowe, i dlatego tak częste zmiany, nic sie o tym nie mówi w Polsce gdyż weglug bankierów polskie ing jest stabilne. dlatego tak czesta zmiana regulaminów opłat. Bankowmay EURONET wszedzie bezplatne teraz 2.50 gr. porowizji zgroza.

Odpowiedz
0 Lajków
przemo1122
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
17-01-2017
Wiadomość 4 z 5 (11 499 wyświetleń)

Re.: ING chyba ma problemy finansowe ???

[ Edytowane ]

W sumie to nie wiem, dobrze ze istnieje fundusz gwarancyjny. ING Śląskie a Holenderskie to co innego.  Mam konto w mabnku i teraz też przyszło, że bankomaty własne 1,3zł jeśli nie wypłace stówy ;/

Odpowiedz
0 Lajków
maziuk95
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
8
12-11-2016
Wiadomość 5 z 5 (11 430 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy