Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

ING chyba ma problemy finansowe ???

w przeciągu ostaniego czasu co chwile następuje zmina regulaminu opłat i prowicji dochodzi do tego nawet 2 x w miesiacu. co chwile dochodzą nowe opłaty . ewidentnie widać ze bank szuka pieniedzy. czy ktoś sie wypowie na ten temat. myśle ze trzeba uciekać z tego banku, a jestem wieloletnim klientem, kiedyś byłem zadowlony a teraz nie jestem, moja cala rodzina też bedzie likwidować wszystkie konta.

Odpowiedz
0 Lajków
przemo1122
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
17-01-2017
Wiadomość 1 z 5 (11 553 wyświetleń)

Re.: ING chyba ma problemy finansowe ???

Chcielibyśmy wyjaśnić pobierane opłaty. Prosimy doprecyzuj o jakich dokładnie zamianach opłat piszesz.

 

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 2 z 5 (11 469 wyświetleń)

Re.: ING chyba ma problemy finansowe ???

W kazdym banku, zmieniają się taryfy opłat i prowizji. To co tu mam a miałem w PKO, to i tak jest świetne, bo nie mam żadnych opłat.

Odpowiedz
0 Lajków
maziuk95
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
8
12-11-2016
Wiadomość 3 z 5 (11 409 wyświetleń)

Re.: ING chyba ma problemy finansowe ???

[ Edytowane ]

Dowiedziałem się ze w Holandii jakiś udziałowic czy jakaś ze spółek matek ma problemy finansowe, i dlatego tak częste zmiany, nic sie o tym nie mówi w Polsce gdyż weglug bankierów polskie ing jest stabilne. dlatego tak czesta zmiana regulaminów opłat. Bankowmay EURONET wszedzie bezplatne teraz 2.50 gr. porowizji zgroza.

Odpowiedz
0 Lajków
przemo1122
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
17-01-2017
Wiadomość 4 z 5 (11 384 wyświetleń)

Re.: ING chyba ma problemy finansowe ???

[ Edytowane ]

W sumie to nie wiem, dobrze ze istnieje fundusz gwarancyjny. ING Śląskie a Holenderskie to co innego.  Mam konto w mabnku i teraz też przyszło, że bankomaty własne 1,3zł jeśli nie wypłace stówy ;/

Odpowiedz
0 Lajków
maziuk95
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
8
12-11-2016
Wiadomość 5 z 5 (11 315 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy