Odpowiedz

Historia banku ING

Dzień dobry,

piszę pracę licencjacką na temat usług bankowości elektronicznej oferowanych przez ING Bank Śląski. W rozdziale trzecim chciałabym opisać historię ING, jednak na stronie banku zamieszczony jest jedynie krótki rys historyczny. Czy istniałaby możliwość udostępnienia bardziej szczegółowych danych na ten temat? Dodatkowo, nie znalazłam informacji na temat usług bankowości domowej i korporacyjnej oferowanych przez ING. Czy mogłabym prosić o wskazanie, gdzie znajdują się te informacje?

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Natalia182
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
26-10-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 577 wyświetleń)

Re: Historia banku ING

Miło nam, że opisujesz nas w swojej pracy. Nie mamy możliwości, aby przekazać Ci bardziej szczegółowe dane. Takie materiały możemy udostępniać naszym stażystom.

Informacje o naszych produktach dla klienta indywidualnego znajdziesz tutaj: www.ing.pl, po wybraniu odpowiedniej opcji. Na przykład "konta osobiste".

Bankowość korporacyjną opisujemy tu: https://www.ing.pl/korporacje

 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 532 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Analiza wniosku

Hej,

Czy wizyta w banku cokolwiek dała?

29-04-2024
Re: OKO BONUS a wymiana dowodu osobistego

Jeśli nie mamy Twojego aktualnego dokumentu tożsamości lub innych aktualnych danych, nie możemy spełnić naszych obowiązków, które określa ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terr

...

29-04-2024
Problem z przelewem na telefon BLIK - błąd serwera

Witam,

jak w temacie. Od soboty 28 kwietnia nie jestem w stanie wykonać przelewu na telefon. Po wypełnieniu danych i potwierdzeniu pojawia się komunikat - Nieoczekiwany błąd serwera. Czy są jakieś prob

...

29-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy