Odpowiedz

Historia banku ING

Dzień dobry,

piszę pracę licencjacką na temat usług bankowości elektronicznej oferowanych przez ING Bank Śląski. W rozdziale trzecim chciałabym opisać historię ING, jednak na stronie banku zamieszczony jest jedynie krótki rys historyczny. Czy istniałaby możliwość udostępnienia bardziej szczegółowych danych na ten temat? Dodatkowo, nie znalazłam informacji na temat usług bankowości domowej i korporacyjnej oferowanych przez ING. Czy mogłabym prosić o wskazanie, gdzie znajdują się te informacje?

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Natalia182
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
26-10-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 819 wyświetleń)

Re: Historia banku ING

Miło nam, że opisujesz nas w swojej pracy. Nie mamy możliwości, aby przekazać Ci bardziej szczegółowe dane. Takie materiały możemy udostępniać naszym stażystom.

Informacje o naszych produktach dla klienta indywidualnego znajdziesz tutaj: www.ing.pl, po wybraniu odpowiedniej opcji. Na przykład "konta osobiste".

Bankowość korporacyjną opisujemy tu: https://www.ing.pl/korporacje

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
145
22
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 774 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

To są jakieś jaja! Rozumiem jeszcze, gdy ktoś ma konta firmowe i niektóre transakcje mogą ale nie muszą być "podejrzane"

Ale zwykłych Kowalskich?

Jak się przejrzy ogólnie internet, to podobne akcje są n

...

01-09-2024
Re.: Aktualny Czas wydania decyzji

Moj wniosek złożony 25 lipca i dalej na pkt 2. Juz raz chcieli papiery ktore i tak mają. Tragedia 

01-09-2024
Re: BLIK a bankomaty

No właśnie czytałem, że PEKAO ma jakieś systemy archaiczne. Ale ludzie i tak chwalą.

PKO BP przynajmniej ma nowy system (kilka lat temu stworzony) i dla tych co nie wiedzą, BLIK powstał w oparciu o sys

...

31-08-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy