Odpowiedz

Dodatkowe konto firmowe

Witam

Czy oprocz głownego konta firmowego mogę założyć dodatkowe jako że cześć mojej DG zajmuje sie zupelnie inna branżą i znajdują sie tam zupełnie inne rozliczenia i chciałbym je rozliczać zupelnie osobno? Czy takie dodatkowe konto można założyć online będąc zalogowanym do panelu? Czy takie dodatkowe konto wiąże się z dodatkowymi opłatami jeśli nie będę zakładał do niego żadnej karty? Czy można wygenerować dla takiego konta osobny login i haslo które będzie ograniczało dostęp tylko do tego konta np jeśli nie chcemy żeby pracownicy logujący sie do niego nie mieli dostępu do innych kont?

Odpowiedz
0 Lajków
dwaplusdwa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
08-09-2020
Wiadomość 1 z 2 (3 057 wyświetleń)

Re: Dodatkowe konto firmowe

Witaj Emotikon: Szczęśliwy 

Możesz założyć w Moim ING kolejne konto Direct dla Firm. Będziesz miał do niego dostęp po zalogowaniu na swoje konto - pod tym samym loginem. Będzie ono działać na takich samych zasadach jak obecne konto, ale będzie miało oddzielny numer. 

Aby uniknąć opłaty miesięcznej 19 zł za konto, to wystarczy spełnić warunek aktywności. Za aktywnego klienta uznajemy takiego, który w poprzednim miesiącu kalendarzowym zrobił przelew do ZUS lub US lub przelał na konto firmowe łącznie min. 2 000 zł (nie wliczamy w to przelewów własnych). Konto otwieramy z kartą, ale możesz z niej później zrezygnować, jeśli jej nie potrzebujesz. 

 

Dla pracownika możesz ustanowić pełnomocnictwo szczególne do konkretnego konta oraz uzyskać osobny login dla tej osoby.
 

 


 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (3 005 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy