Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz
Highlighted

Bank ING regularnie mnie okrada, jeśli są inni poszkodowani proszę o kontakt.

[ Edytowane ]

Witam,  moje nazwisko Gwizdała Maciej, bank ING, cały czas mnie okrada i nie dopuszcza, żeby jakiekolwiek środki weszły na moje konto środków dostępnych na rachunku DIRECT, 

Maciej Gwizdała
Odpowiedz
0 Lajków
macgwi9587
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
13-01-2018
Wiadomość 1 z 4 (13 731 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Bank ING regularnie mnie okrada, jeśli są inni poszkodowani proszę o kontakt.

[ Edytowane ]

Dzisiaj zakupiłem jedną akcję spółki ENERGA, chcę ją aktualnie sprzedać, system mi nie działa, co się dzieje z giełdą? Proszę mi podać jaki jest aktualny kurs takiej akcji. W poprzedniej wiadomości załączyłem historie mojego konta maklerskiego i informacje, że zakupiłem podczas trwania dzisiejszej sesji o 17:03 akcje ENERGA, więc dowody na oszustwo banku.

Maciej Gwizdała
Odpowiedz
0 Lajków
macgwi9587
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
13-01-2018
Wiadomość 2 z 4 (13 724 wyświetleń)
Highlighted

Bank ING regularnie mnie okrada, jeśli są inni poszkodowani proszę o kontakt.

[ Edytowane ]

Dzisiaj zakupiłem jedną akcję spółki ENERGA, chcę ją aktualnie sprzedać, system mi nie działa, co się dzieje z giełdą? Proszę mi podać jaki jest aktualny kurs takiej akcji. W poprzedniej wiadomości załączyłem historie mojego konta maklerskiego i informacje, że zakupiłem podczas trwania dzisiejszej sesji o 17:03 akcje ENERGA, więc dowody na oszustwo banku.

Maciej Gwizdała
Odpowiedz
0 Lajków
macgwi9587
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
13-01-2018
Wiadomość 3 z 4 (13 725 wyświetleń)
Highlighted

Re: Bank ING regularnie mnie okrada, jeśli są inni poszkodowani proszę o kontakt.

Z informacji, które przekazałeś wynika, że akcję zakupiłeś w piątek. Zlecenie sprzedaży złozyłeś w sobotę. 

Sesje giełdowe na GPW (Giełdzie Papierów Wartościowych) odbywają się tylko w dni robocze. 

Twoje zlecenie będzie zrealizowane w poniedziałek. 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
138
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (13 643 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Dziękuję za informację i liczę, że w niedługim czasie pojawią się możliwości płacenia zegarkami Samsung z systemem Tizen. Pozdrawiam.

23-09-2020
Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Przekazałem Twoją sugestię do osób zajmujących się rozwojem naszej bankowości mobilnej. W najbliższej przyszłości nie mamy jednak takich planów. Jeżeli coś się zmieni, to damy znać.

23-09-2020
Problem ze zmianą wizerunku karty

Witam,

od jakiegoś czasu mam problem ze zmianą wizerunku karty, za każdym razem pojawia się komunikat "Nie udało się pobrać danych". Karta nie traci ważności. Co jeszcze może być przeszkodą?

23-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy