05-11-2018 20:23
Cześć,
Czy planujecie wprowadzić Apple Pay jak to ma miejsce w innych bankach? Wiem, że macie Google Pay, ale cóż, nie jestem w stanie z tego skorzystać, telefon mi nie pozwala ![]()
06-11-2018 20:29
Cześć,
tak, planujemy wprowadzić Apple Pay. Obecnie nad tym pracujemy
Zachęcamy do śledzenia naszych informacji - o dacie wprowadzenia będziemy informowali na bieżąco.
07-01-2019 00:14
07-01-2019 20:57
INGuser Nie mamy nowych informacji odnośnie dokładnej daty. Obiecujemy, że damy znać z wyprzedzeniem o terminie udostępnienia Apple Pay.
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026Abyśmy mogli to zgłosić do Planet Cash z prośbą o sprawdzenie, to proszę, wskaż nam lokalizację jednego z urządzeń, z których korzystałeś. Jeśli możesz, to podaj nam też przybliżoną datę i godzinę, k
... 16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |