Odpowiedz

trudne rozmowy

nie oceniam, zakładam że konsultanci mają tak dużo pracy że nie mają czasu na czytanie 

- wypełniam wniosek o zwykłą najtańszą kk, nie chce dużego limitu

- zaraz na początku wniosku otrzymuję info że muszę iść do oddziału bo mam jdg

- anuluje wniosek

- piszę wiadomość do ing czy nie mogę otrzymać kk np na podstawie historii, mam konto firmowe gdzie widać od lat przelewy na zus i do us, mam aktywa na ponad 200tys, po co mam tracić czas i kasę na donoszenie jakiś zaświadczeń

- otrzymuję wiadomość że wniosek został odrzucony bo mam zaległości w zusie. Przypominam że sam go anulowałem i nawet nawet nie doszedłem do pola typu zaległości

- odpisuję że to nieporozumienie bo nie o to pytałem tylko możliowści dostania kk na podstawie historii

- otrzymuję wiadomość że wniosek został odrzucony bo mam zaległości i mogę iść od oddziału i tam wystąpić o kk na podstawie aktywów

- udałem się do oddziału, odstałem w kolejce, nic nie słyszeli o takiej możliwości

Mam nadzieje że menadżer działu reklamacji na podstawie powyższego znajdzie sposób jak zmniejszyć ilość pracy konsultantów tak by mogli szybciej obsłużyć innych

Nie rozumiem tylko po w serwisie wyświetla mi się reklama kk skoro ING nie jest zainteresowane wydawaniem takich kart, proszę tylko nie pisać że jest bo mam/miałem w życiu wiele kk, w tym dożywotnio bezpłatne bez żadnych formalności

witty
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
2
24-05-2022
Wiadomość 1 z 4 (3 598 wyświetleń)

Re: trudne rozmowy

Dziękuję, że zainteresowałeś się naszą ofertą karty kredytowej.
Ciężko mi się odnieść w tym miejscu do opisanej przez Ciebie sytuacji. 
Nie mamy tutaj podglądu do Twojego wniosku kredytowego oraz szczegółów dotyczących decyzji.

Wpływ na podjęcie pozytywnej decyzji kredytowej ma m.in. zdolność i pozytywna historia kredytowa. 
Również nie powinieneś mieć zaległości wobec ZUSu i Urzędu Skarbowego, w przypadku prowadzonej działalności gospodarczej.


Jeśli wnioskowałeś o kartę kredytową jako klient indywidualny i masz wynagrodzenie z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, 
faktycznie wniosek kredytowy mogą przyjąć specjaliści w oddziale na podstawie dokumentów.

 

Napisałeś, że posiadasz aktywa na ponad 200 tyś. zł. Jeśli korzystasz z oferty Premium w naszym banku, specjaliści mogą zaproponować Ci dodatkowe rozwiązania w sposobie wnioskowania o kartę, biorąc pod uwagę te zgromadzone aktywa. 
Najlepiej jak skontaktujesz się ze specjalistami z działu Premium. 
Są oni dostępni pod numerem 32 357 00 20 lub na czacie w Moim ING, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00, w soboty do 16:00.

 

Specjaliści przedstawią wtedy więcej szczegółów i opiszą jakie są możliwości. 
Jak nie korzystasz z oferty Premium, otrzymasz również informację jak przystąpić do grona klientów Premium. 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 408 wyświetleń)

Re: trudne rozmowy


Nie mamy tutaj podglądu do Twojego wniosku kredytowego oraz szczegółów dotyczących decyzji.

Wpływ na podjęcie pozytywnej decyzji kredytowej ma m.in. zdolność i pozytywna historia kredytowa. 
Również nie powinieneś mieć zaległości wobec ZUSu i Urzędu Skarbowego, w przypadku prowadzonej działalności gospodarczej.

Teraz myślę że takie odpowiedzi dostaję bo ponieważ konsultanci nie znają procesów biznesowych  no i nie czytają tego co piszę

- nie było żadnej decyzji kredytowej, praktycznie nie wypełniłem wniosku, nie podałem żadnych danych o firmie bo od razu zostałem odesłany do oddziału

- po drugie jak napisałem powyżej sam anulowałem wniosek więc tym bardziej nie było żadnej decyzji kredytowej

W międzyczasie okazało się że jestem już klientem premium ale jak widać de facto to nic nie zmienia, jedyny plus że mogłem porozmawiać z kimś bardziej zainteresowanym i dowiedziałem się że jak mam konto firmowe w ing to mogę złożyć odpowiednie oświadczanie w placówce i nie muszę donosić pitów i zaświadczeń

witty
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
2
24-05-2022
Wiadomość 3 z 4 (3 278 wyświetleń)

Re: trudne rozmowy

no jednak nie, wg oddziału nie da się bez dostarczenia dokumentów

Odpowiedz
0 Lajków
witty
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
2
24-05-2022
Wiadomość 4 z 4 (3 229 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy