Odpowiedz

spłata karty kredytowej w aplikacji mobilnej

Cześć,

Po spłacie karty kredytowej informacja o dostępnych środkach i wykorzystanym limicie nie aktualizuje się. Robię spłatę już drugi raz i zaczynam się zastanawiać gdzie są moje pieniądze? W historii transakcji do karty kredytowej także nie mogę znaleźć informacji o spłacie, której przed chwilą dokonałem. Dopiero w historii konta widzę spłatę. 

 

Czy macie w planach aktualizację dostępnych środków na KK od razu po spłacie?

 

Pozdrawiam,

misz

Odpowiedz
0 Lajków
misz86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
1
22-05-2018
Wiadomość 1 z 3 (5 552 wyświetleń)

Re: spłata karty kredytowej w aplikacji mobilnej

@misz86 zlecając spłatę karty kredytowej w aplikacji, obecnie nie masz możliwości od razu sprawdzić stanu karty.  Dane musza odświeżyć się. Najprościej jest to zrobić poprzez wylogowanie się i ponowne zalogowanie. Nie wystarczy tu zrzucenie aplikacji w "tło"

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (5 487 wyświetleń)

Re: spłata karty kredytowej w aplikacji mobilnej

Ok, dzięki za info.
misz
Odpowiedz
0 Lajków
misz86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
1
22-05-2018
Wiadomość 3 z 3 (5 340 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mam nawet screeny i maile do naszego doradcy, bo wysyłam mu statusy jak tylko coś się zmieni. Więc niestety status „mamy już wszystko” może zmienić się na „czekamy na brakujące dokumenty”… I tak never...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy