Odpowiedz

opłata za nieaktywną kartę

Witam,

mam kartę, którą otrzymałem do konta komfort ok. rok temu. Nie aktywowałem jej bo nie była mi wtedy potrzebna. Jednak teraz chciałem ją aktywować i okazało się, że nie mogę bo upłynął zbyt długi czas od jej wydania (info z pomocy telefonicznej).

I tu moje pytanie: czy nie jest lekkim naciąganiem klienta, pobieranie co miesiąc opłaty 7 zł za kartę, której nie można nawet aktywować? Bo co miesiąc, regularnie, bank nie zapomina o "swoich" 7 złotych

Odpowiedz
0 Lajków
loonatik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
22-12-2016
Wiadomość 1 z 2 (6 447 wyświetleń)

Re.: opłata za nieaktywną kartę

Kartę do konta, możesz aktywować w każdej chwili. Ograniczeniem może być jedynie termin ważności karty, który upłynął. Jeśli otrzymałeś inne informacje podczas rozmowy telefonicznej – przepraszamy. Zachęcam do kontaktu pod numerem 32/357 00 02. Tam telefonicznie, od poniedziałku do piątku (8:00-22:00), możesz nadać PIN. W soboty taką możliwość dajemy między 8:00, a 16:00. Dodatkowo w każdej chwili możesz aktywować swoją kartę przez bankowość internetową. Po zalogowaniu należy wybrać Moje finanse/Karty i płatności telefonem/Karta. Po prawej stronie pojawi się opcja aktywowania karty.

Jeśli nie zgadzasz się z pobraną opłatą, możesz złożyć reklamację. Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 411 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy