Odpowiedz
Highlighted

Wpłata przez Visę

Witam!
Mam dziwny problem. Chciałem wypłacić środki ze swojego konta na smartcat, w metodach wypłaty wybrałem kartę Visa. To było wczoraj. Dzisiaj rano środki zostały wypłacone i od razu wróciły tam. Tzn. nie zostały wypłacone, ale próba wypłaty została podjęta. Strona wypłaca mi w dolarach. Ale sądziłem, że to nie będzie problem, że Ing mi przewalutuje i co najwyżej opłatę pobierze. Czy założenie konta walutowego i podłączenie go pod visę rozwiąże sprawę?
Odpowiedz
0 Lajków
Qbsoon
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
07-05-2019
Wiadomość 1 z 2 (4 733 wyświetleń)
Highlighted

Re: Wpłata przez Visę

Witaj Qbsoon,

podejrzewam, że portal o którym wspomniałeś próbuje wykonać przelew na kartę płatniczą. My niestety takich transakcji nie akceptujemy Emotikon: Smutny Podłączenie konta walutowego pod kartę niestety nic tu nie pomoże.

 

Przelew może być zrealizowany tylko na numer konta (nie karty). Jeśli przelew zostanie wykonany na konto prowadzone w złotych, przewalutowanie wykonamy po wewnętrznym kursie z dnia księgowania przelewu. Tabelę kursową możesz sprawdzić na naszej stronie. W tej sytuacji faktycznie założenie konta w dolarach może być bardziej korzystne - za wpływ przelewu w walucie prowadzonego konta nie pobieramy opłat.

***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
191
54
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (4 678 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zdolność kredytowa

Posiadam umowę o pracę na czas nieokreślony i jestem Państwa klientem. Rozumiem ze wnioskując o kredyt hipoteczny bank na pewno wliczy mój dochód na zwolnieniu lekarskim przy wyliczaniu zdolności kred...

25-05-2020
Uruchomienie środków

Dzień dobry,

Po podpisaniu umowy spełniłem warunki uruchomienia środków i udokumentowałem je przez serwis transakcyjny. System pytał czy załączone dokumenty są warunkiem uruchomienia środków, co oczywi

...

25-05-2020
Re: Nie mogę zainstalować aplikacji po reinstalacji Androida

Boch W ustawieniach swojego telefonu w zainstalowanych aplikacjach znajdź Sklep Google Play. 
Usuń w szczegółach aplikacji jej dane.
Następnie spróbuj raz jeszcze pobrać naszą aplikację. 
Daj znać, cz

...

25-05-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy