Odpowiedz

Wniosek i karta płatnicza tego samego dnia

Jakiś czas temu potrzebowałem wyrobić szybko nową kartę płatniczą, po krótkich poszukiwaniach w końcu udało mi się to zrobić w Citi Banku. W placówkach o nazwie Smart można wyrobić kartę w ciągu zaledwie 30 minut - oddziały takie posiadają urządzenia do drukowania kart, tak więc "plastik" dostaje się na miejscu niemal od ręki. Co ciekawe Citi Bank wcale nie chwalił się mocno taką usługą - ani w mediach ani na swojej stronie.
Fajnie gdyby ING przynajmniej w wybranych placówkach (np. po jednej w większych miastach wojewódzkich) zaoferował podobną usługę... i zadbał o jej odpowiednie zareklamowanie. Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
arek
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
31
27-12-2015
Wiadomość 1 z 2 (10 402 wyświetleń)

Re.: Wniosek i karta płatnicza tego samego dnia

Twój pomysł jest ciekawy Emotikon: Szczęśliwy przekazałam go dalej i to przeanalizujemy.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (10 356 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy