10-11-2016 17:30
Witam
Mam problem jak w temacie, mianowicie podczas robienia własnego wizerunku karty ING, wczytałem swój obrazek wszystko idzie dobrze do momentu gdy już ustawię obrazek równo na karcie, klikam dalej, akceptuje regulamin. I wyskakuje mi ponownie okno logowania... Co robić w takiej sytuacji ?
Pozdrawiam
10-11-2016 17:33
@struglin Opisany problem może dotyczyć przeglądarki internetowej. Prosimy spróbować skorzystać z innej przeglądarki, rekomendujemy np. Mozille Firefox.
10-11-2016 17:59
Tak właśnie zrobiłem i pomogło
Dziękuje za pomoc i pozdrawiam ![]()
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026