Odpowiedz

Pelnomocnictwo, dwie karty , zapytanie

Witam,
Jeśli ustawię do swojego konta direct pełnomocnika (też posiada konto w ing )
To mam takie pytania...

Jeśli będę chciała wyrobić drugą karte do mojego rachunku dla pełnomocnika ...

Jedna karte posiadam na swoje dane.

1. Czy obydwie karty do rachunku glownego będą wtedy na moje dane? Czy pelnomocnik bedzie mógł mieć karte do mojego konta na swoje dane ?

2. Czy przy 2 kartach na MOJE dane zeby nie było opłaty 7 zl trzeba zapłacić każdą kartą oddzielnie kwotę 300 zl ? Czy np jak ja zapłacę 150 zl a pelnomocnik 150 zl to juz nie będzie opłaty za kartę?

Jesli jedna karta jest na mnie druga na dane pełnomocnika Czy kazda karta oddzielnie trzeba wydac 300 zl ? Zeby nie było opłaty 7 zl?
Czy to się sumuje?

4. Czy mogę zrezygnować ze swojej karty a karte może mieć tylko pełnomocnik na swoje dane ?
Może być tylko 1 karta do mojego konta ale tylko dla pełnomocnika?

Z góry dziekuje
Odpowiedz
0 Lajków
sniezynqa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
08-04-2021
Wiadomość 2 z 4 (7 096 wyświetleń)

Pelnomocnik, dwie karty do konta

Witam,
Jeśli ustawię do swojego konta direct pełnomocnika (też posiada konto w ing )
To mam takie pytania...

Jeśli będę chciała wyrobić drugą karte do mojego rachunku dla pełnomocnika ...

Jedna karte posiadam na swoje dane.

1. Czy obydwie karty do rachunku glownego będą wtedy na moje dane? Czy pelnomocnik bedzie mógł mieć karte do mojego konta na swoje dane ?

2. Czy przy 2 kartach na MOJE dane zeby nie było opłaty 7 zl trzeba zapłacić każdą kartą oddzielnie kwotę 300 zl ? Czy np jak ja zapłacę 150 zl a pelnomocnik 150 zl to juz nie będzie opłaty za kartę?

Jesli jedna karta jest na mnie druga na dane pełnomocnika Czy kazda karta oddzielnie trzeba wydac 300 zl ? Zeby nie było opłaty 7 zl?
Czy to się sumuje?

4. Czy mogę zrezygnować ze swojej karty a karte może mieć tylko pełnomocnik na swoje dane ?
Może być tylko 1 karta do mojego konta ale tylko dla pełnomocnika?

Z góry dziekuje
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 4 (7 179 wyświetleń)

Re: Pelnomocnik, dwie karty do konta

@marsni1463

 

1. Nie. Każdy użytkownik karty wyrabia ją sobie na swoje własne dane. 

 

2-3. Każda karta ma osobną "pulę" 300 zł. Czyli za każdą możemy pobrać 7 zł, jednak nie zrobimy tego, jeśli użytkownik wykona nią płatności na łącznie min. 300 zł w okresie rozliczeniowym. Transakcje wykonane Twoją kartą nie mają wpływu na kartę pełnomocnika. Nie możesz wyrobić drugiej karty Visa na swoje dane. 

 

4. Tak, może tak być Emotikon: Szczęśliwy 

 

 


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 3 z 4 (7 133 wyświetleń)

Re: Pelnomocnictwo, dwie karty , zapytanie

@sniezynqa 

 

Odpowiedzieliśmy na identyczne pytanie tutaj- https://spolecznosc.ing.pl/-/Konta-osobiste-i-firmowe/Pelnomocnik-dwie-karty-do-konta/m-p/32041#M262...

 

Proszę, zerknij na nią pod wskazanym linkiem Emotikon: Szczęśliwy 


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 4 z 4 (7 065 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy