Odpowiedz

Pełnomocnik do konta a karta wirtualna

Dzień dobry,

Korzystam z konta Direct (bez karty) oraz karty wirtualnej. Właśnie ustanowiłam pełnomocnika, który w swoim systemie widzi tylko konto, bez karty wirtualnej.

Czy do tej karty da się ustanowić pełnomocnictwo, tak aby pełnomocnik mógł samodzielnie z niej korzystać - chodzi o SMSy z kodem potwierdzającym transakcje? Byłam przekonana, że tak właśnie będzie, ale być może w placówce wprowadzili mnie w błąd?

Odpowiedz
0 Lajków
Malijus
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
26-07-2017
Wiadomość 1 z 2 (5 217 wyświetleń)

Re.: Pełnomocnik do konta a karta wirtualna

Do karty wirtualnej nie można dodać pełnomocnika. Jest ona prowadzona indywidualnie. Możesz upoważnić kogoś do rachunku rozliczeniowego czy też oszczędnościowego, natomiast nie do korzystania z karty. Twój obecny pełnomocnik do konta Direct powinien założyć własną kartę wirtualną, aby wykonywać nią zakupy przez internet.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 168 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Logowanie biometryczne - Twój telefon nie zna tej sztuczki

Ponowna instalacja rozwiązała problem.

13-06-2024
Re.: Ostatnie prace konserwacyjne.

A może by tak dodać w takim przypadku przycisk "akceptuję ryzyko"i po sprawie. Jak to ma miejsce na niektórych stronach www. Na zabezpieczenia są odp. programy antywirusowe i ich konfiguracja. Niestet

...

13-06-2024
Re.: Ostatnie prace konserwacyjne.

Bardzo ciekawa odpowiedź. Ale przed czym ma ta aktualizacja zapobiec uniemożliwiając mi zalogowanie się, a tutaj na forum już takiej potrzeby nie ma? To jest właśnie konsekwencja schrznienia aktualiza

...

13-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy