12-07-2017 18:59
Właśnie założyłam konto w banku i zdecydowałam się na kartę Visa. Teraz gdy juz doszła jednam doszłam do wniosku, że nie będę jej raczej używać, ponieważ wystarczy mi Blink. Nie aktywowałam jej jeszcze i nie nadawałam pinu.. I tu nasuwa mi się pytanie.
Czy za niezaaktywowaną kartę bank pobiera co miesiąc opłate 7zł?
13-07-2017 07:36
Nie powinien. Miałem podobnie. Otrzymałem kartę, ale nieaktywowałem jej, bo konto przez pewien czas służyło mi jedynie do robienia przelewów. Żadnych opłat nie stwierdziłem.
Blik to fajna sprawa, ale jednak warto mieć kartę pod ręką, bo nie wszczędzie jeszcze jest dostępny.
13-07-2017 19:39 | Edytowano: 13-07-2017 19:41
@varselix Opłata miesięczna za kartę to 7 zł. Nie naliczymy jej, jeżeli zaksięgują się transakcje bezgotówkowe na sumę min. 300 zł w miesiącu rozliczeniowym. Miesiąc rozliczeniowy zaczyna się 29 dnia danego miesiąca, a kończy 28 dnia kolejnego miesiąca. Jeżeli nie będziesz korzystała z karty, to opłata naliczy się.
Jeżeli chciałabyś zamknąć kartę, możesz to zrobić w naszym oddziale. Zachęcamy jednak do przemyślenia tej decyzji. Karta przyda się dla wpłat gotówki we wpłatomacie, korzystania za granicą dzięki funkcji wielowalutowej.
@MateuszS:Podaj nam proszę dokładny model iPad'a jakiego posiadasz wraz z numerem systemu iOS jaki posiadasz. Przyjrzymy się temu.
Model: iPad 11 A16 (11. gen., 2025) 128 GB Wi-Fi
iOS: najnowszy dostęp
... 14-07-2026Rozumiem, że nowy wygląd karty może budzić mieszane odczucia, zwłaszcza jeśli byłeś przyzwyczajony do poprzedniej wersji. Przekazałam Twoje uwagi do odpowiedniego zespołu. Każda opinia klientów jest d
... 14-07-2026Dzień dobry. Dostałem nową KARTĘ przedpłaconą. KARTĘ??? Czy tylko ja mam wrażenie, że to postępujące dziadostwo??? To jakaś przywieszka z ceną, cienka i giętka, mało czytelna i jakby pusta, CO TO JEST
... 14-07-2026