04-10-2022 21:22
Witam. Dziś zapłaciłem karta 350 zł a w Ing online piszą tak" Do 28.10.2022 zapłać kartami jeszcze 231,38 PLN, a nie pobierzemy opłaty 7,00 PLN w dniu 28.11.2022". Dlaczego tak jest skoro po zapłaceniu więcej niż 300 zł karta opłata nie powinna być pobrana. Czy chodzi o to że trzeba zapłacić 300 zbliżeniowo, bo nie rozumiem.
05-10-2022 22:08
To nie muszą być tylko płatności zbliżeniowo. W tę sumę wliczamy wszystkie transakcje bezgotówkowe kartą - tradycyjne z włożeniem karty do terminala, zbliżeniowo i w internecie.
Dzisiaj dane o tej kwocie powinny się zaktualizować w Moim ING. Prosimy o sprawdzenie.
13-11-2022 20:22
Jak ci zejdzie blokada, czyli pieniądze zostaną faktycznie pobrane z konta na podstawie dyspozycji od operatora karty, wtedy kwota transakcji zostanie włączona do sumy płatności wykonanych kartą w danym okresie rozliczeniowym.
Na ten moment nie planujemy takiego rozwiązania w przeglądarce. Można ją zapisać jako zaufaną - również bez klucza U2F. Jeśli zabezpieczenie zaufaną przeglądarką jest wystarczające dla użytkownika, to
... 22-07-2026Każda nadpłata obniża wartość raty. Wynika to z zapisów umowy kredytowej. Skrócenie jest możliwe, natomiast w oddzielnej dyspozycji.
Aby skrócić okres kredytowania należy wykonać 2 kroki:
1. Nadpłata k
Mateusz dzięki za odpowiedź. Pozostaje zatem pytanie czy ING rozważa wprowadzenie takiej samej możliwości dla wersji przeglądarkowej jak dla wersji mobilnej? Chodzi o możliwość wyłączenia konieczności
... 22-07-2026