Odpowiedz

Numer cvv/cvc karta Visa

Witam, zamówiłam sobie kartę Visa, gdyż przez jakiś czas nie miałam. Mam stary telefon na którym nie działa aplikacja ING ale działa Google Pay. Chciałam płacić kartą przez NFC. Niestety w aplikacji ING na innym telefonie pokazuje mi tylko datę ważności karty ale nie pokazuje kodu cvv/cvc i numeru karty jak je znaleźć? Karta według aplikacji jest już aktywna do płatności. Co mogę zrobić?
Odpowiedz
0 Lajków
clavia
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
09-08-2018
Wiadomość 1 z 2 (8 373 wyświetleń)

Re: Numer cvv/cvc karta Visa

Cieszę się, że zamówiłaś dla siebie naszą kartę Visa.

Numer karty oraz kod CVV/CVC poznasz dopiero w momencie otrzymania karty.

Dane karty nie są publikowane w bankowości elektronicznej Moje ING ze względów bezpieczeństwa.

Aktywację karty powinnaś przeprowadzić dopiero po jej otrzymaniu.

Gdy karta dotrze do Ciebie, będziesz mogła użyć jej do tradycyjnych płatności jak również po dopisaniu jej do płatności Google Pay.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 2 z 2 (8 329 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy