O clavia

clavia
0 Polubień
0 Rozwiązań
3 Postów
Numer cvv/cvc karta Visa
Witam, zamówiłam sobie kartę Visa, gdyż przez jakiś czas nie miałam. Mam stary telefon na którym nie działa aplikacja ING ale działa Google Pay. Chciałam płacić kartą przez NFC. Niestety w aplikacji ING na innym telefonie pokazuje mi tylko datę ważności karty ale nie pokazuje kodu cvv/cvc i numeru karty jak je znaleźć? Karta według aplikacji jest już aktywna do płatności. Co mogę zrobić?
1
clavia
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
Root

Witam. Mam smartfon Goclever Quantum 2 400. Zainstalowałam aplikację ING i pokazuje, że będą ograniczenia z powodu roota. Telefon używał wcześniej siostrzeniec i nie wiedziałam, że jest z root owany. Da się coś zrobić  coś, ale bez użycia komputera, by aplikacja działała w pełni i bezpiecznie jak bez roota? Jeśli nie to do jakiej kwoty można robić operacje z root em? 

4
clavia
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
Zlecenia stałe
Dzień dobry, jak w złym dziale to przepraszam. Otóż dstsje jak zapewne większość z was wypłatę ipieniadze z innych tytułów. Mam lokatę z dopłatą w innym banku. Jak ustawić by automatycznie określoną suma przelewała się na lokatę, ale tylko gdy wpłynie wypłata. Pytam, gdyż nieraz inne środki wpłyną przed wypłata i są w wysokości tego co chce na lokatę miesięcznie dawać. Z góry dziękuję za odpowiedź...
1
clavia
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
Publiczne statystyki
Data rejestracji ‎09-08-2018 22:40
Data ostatnich odwiedzin ‎30-07-2021 10:14
Łączna liczba zamieszczonych wiadomości 3
Posty, które lubię