19-06-2021 20:52
Witam, czy ING Bank planuje w najbliższym czasie rozszerzenie i odświeżenie katalogu wizerunków kart? Obecna oferta jest dość uboga a grafiki średnio atrakcyjne. Warto spojrzeć jak prezentują się galerie np. CA. Fajnie byłoby też móc zmienić wizerunek karty kredytowej. ![]()
25-06-2021 16:20
Regularnie zmieniamy i dodajemy nowe grafiki do galerii kart. Obecnie mamy np. grafiki nawiązujące do naszego hasła przewodniego „najlepiej robić swoje”. Pamiętaj, że zawsze możesz stworzyć kartę z własnym wizerunkiem
Na ten moment karty kredytowe wydajemy tylko w standardowej wersji (grafika z lwem i kolor odpowiadający rodzajowi karty), ale dziękujemy za sygnał, że opcja innych grafik byłaby mile widziana.
Obecnie nie pracujemy nad udostępnieniem takiej funkcji, natomiast Twój głos przekazałam do odpowiedniej jednostki w banku ![]()
Proponuję dodanie w aplikacji ING opcję ręcznego odświeżania salda np. poprzez przeciągnięcie ekranu z góry na dół albo kliknięcie ikony. Teraz żeby sprawdzić aktualne saldo trzeba całkiem wyjść z apl
... 14-08-2026