Odpowiedz

Nowa Karta i jej status

Hejka,
jestem nowy na tym forum (pierwszy wpis).

1. Chciałbym się dowiedzieć czy po dostarczeniu karty do skrzynki pocztowej, w aplikacji zmieni się status zamówionej karty?
Będzie informacja że "dotarła na miejsce"?

2. Poza tym mała sugestia, miło było by móc dodać karę do Google Pay, zanim ona przyjdzie, z poziomu aplikacji Moje ING. To jest niesprawiedliwe że Apple (prawdopodobnie) wymaga umieszczenie przycisku "add to wallet" w aplikacjach bankowych aby dodać kartę do Apple Pay, nawet zanim ona dotrze do użytkownika (chodź można też normalnie poprzez aplikację wallet z fizyczną kartą), a użytkownicy urządzeń z Androidem muszą czekać na fizyczną kartę. (Wiem że można użyć HCE w aplikacji ING, ale wiadomo o co chodzi).

Dzięki, a ja w międzyczasie czekam na swoją pierwszą kartę z ING Emotikon: Szczęśliwy!
Adrian
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 2 (2 240 wyświetleń)

Re: Nowa Karta i jej status

Witamy w naszej Społeczności Emotikon: Szczęśliwy Poniżej odpowiedzi na Twoje pytania:

 

  1. Status karty się zmieni zgodnie z terminem, kiedy karta powinna do Ciebie dotrzeć. Powinno to być maksymalnie 8 dni roboczych Emotikon: Szczęśliwy
  2. Dziękujemy za sugestię - przekazałam ją do odpowiedniej jednostki w naszym banku. Zachęcam do aktywowania płatności kartą w telefonie w naszej aplikacji ☺

***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 171 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy