Odpowiedz

Naklejka zbliżak do konta Mobi a karta walutowa

Witam czy naklejka zbliżak do konta Mobi dla dzieci może pełnić funkcję karty walutowej?, czy jest to możliwe tylko po zamówieniu zwykłej karty do tego konta?

pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Sabina
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
10
10-02-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 466 wyświetleń)

Re: Naklejka zbliżak do konta Mobi a karta walutowa

Karta Zbliżak Visa nie ma funkcji karty wielowalutowej (nie można jej podłączyć pod konto walutowe). Dzieci poniżej 18 lat nie mogą również mieć karty wielowalutowej Visa Zbliżeniowej (podpiętej pod konto walutowe). Jeżeli rodzic lub opiekun prawny ustali na naszej infolinii 32 357 00 12 do karty Visa Zbliżeniowej limity dzienne na płatność i wypłatę za granicą, to dziecko będzie mogło korzystać z karty za granicą. Za płatność i wypłatę pobierzemy 3% kwoty transakcji, a przewalutowanie będzie po kursie Visy.
 

Rodzic lub opiekun prawny może otworzyć dla dziecka konto walutowe euro z kartą Mastercard EUR (1,50 zł miesięcznie za kartę). Konto można otworzyć w naszym oddziale na podstawie dowodu osobistego rodzica/opiekuna prawnego oraz dowodu osobistego lub aktu urodzenia dziecka. Za płatność kartą nie pobieramy opłaty, natomiast za wypłatę za granicą pobieramy 3% kwoty wypłaty.

 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
628
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 445 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Re: Numer karty oraz kod CVV

Dziękujemy za sugestię.

15-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy