12-06-2019 19:28
Witam czy naklejka zbliżak do konta Mobi dla dzieci może pełnić funkcję karty walutowej?, czy jest to możliwe tylko po zamówieniu zwykłej karty do tego konta?
pozdrawiam
13-06-2019 19:36
Karta Zbliżak Visa nie ma funkcji karty wielowalutowej (nie można jej podłączyć pod konto walutowe). Dzieci poniżej 18 lat nie mogą również mieć karty wielowalutowej Visa Zbliżeniowej (podpiętej pod konto walutowe). Jeżeli rodzic lub opiekun prawny ustali na naszej infolinii 32 357 00 12 do karty Visa Zbliżeniowej limity dzienne na płatność i wypłatę za granicą, to dziecko będzie mogło korzystać z karty za granicą. Za płatność i wypłatę pobierzemy 3% kwoty transakcji, a przewalutowanie będzie po kursie Visy.
Rodzic lub opiekun prawny może otworzyć dla dziecka konto walutowe euro z kartą Mastercard EUR (1,50 zł miesięcznie za kartę). Konto można otworzyć w naszym oddziale na podstawie dowodu osobistego rodzica/opiekuna prawnego oraz dowodu osobistego lub aktu urodzenia dziecka. Za płatność kartą nie pobieramy opłaty, natomiast za wypłatę za granicą pobieramy 3% kwoty wypłaty.
Jakiś czas temu zmieniłem telefon na Huawei. Okazało się, że nie mogę aktywować płatności telefonem . z czego wcześniej korzystałem bez problemu na telefonie Honor i Oppo. Po wielu próbach udałem się
... 16-02-2025ING jako bank chwalę, za komunikację, relatywnie dobry UI,
ale z minusów to zazwyczaj ostrzegam przed tym maskowanie.
Rozumiem, że dla większości ludzi to jest dobry dodatkowy mechanizm bezpieczeństwa
... 16-02-2025Witam, Wczoraj dodałem nowy telefon do aplikacji Moje ING, otrzymałem SMS-a, że ze względów bezpieczeństwa moje bankowość internetowa została zablokowana. Próbowałem ją odblokować, ale pojawiał się bł
... 14-02-2025Użytkownik | Liczba Lajków |
---|---|
4 | |
1 | |
1 | |
1 |