Odpowiedz
Highlighted

Naklejka zbliżak do konta Mobi a karta walutowa

Witam czy naklejka zbliżak do konta Mobi dla dzieci może pełnić funkcję karty walutowej?, czy jest to możliwe tylko po zamówieniu zwykłej karty do tego konta?

pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Sabina
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
17
8
10-02-2018
Wiadomość 1 z 2 (1 590 wyświetleń)
Highlighted

Re: Naklejka zbliżak do konta Mobi a karta walutowa

Karta Zbliżak Visa nie ma funkcji karty wielowalutowej (nie można jej podłączyć pod konto walutowe). Dzieci poniżej 18 lat nie mogą również mieć karty wielowalutowej Visa Zbliżeniowej (podpiętej pod konto walutowe). Jeżeli rodzic lub opiekun prawny ustali na naszej infolinii 32 357 00 12 do karty Visa Zbliżeniowej limity dzienne na płatność i wypłatę za granicą, to dziecko będzie mogło korzystać z karty za granicą. Za płatność i wypłatę pobierzemy 3% kwoty transakcji, a przewalutowanie będzie po kursie Visy.
 

Rodzic lub opiekun prawny może otworzyć dla dziecka konto walutowe euro z kartą Mastercard EUR (1,50 zł miesięcznie za kartę). Konto można otworzyć w naszym oddziale na podstawie dowodu osobistego rodzica/opiekuna prawnego oraz dowodu osobistego lub aktu urodzenia dziecka. Za płatność kartą nie pobieramy opłaty, natomiast za wypłatę za granicą pobieramy 3% kwoty wypłaty.

 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
507
101
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 569 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata kredyty hipotecznego

Witam obiło mi się o uszy, że w tym roku bankowość internetowa ma się "rozwinąć" i będzie można nadpłacać kredyt online z opcją pozostawienia najwyższej raty ze skróceniem okresu kredytowania unikając

...

14-07-2020
Re.: Wkład wlasny

Cześć,

Koszt zakupionego projektu to Twój wkład własny w inwestycje/budowę, zostanie doliczony do kosztorysu.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją

...

14-07-2020
Re.: Pożyczka gotówkowa a umowa

Ach, i drugie pytanie. Czy jestem w stanie podpisać umowę na wyspie ING, która posiada tylko obsługę express czy muszę się wybrać do oddziału stacjonarnego?

14-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy