Odpowiedz

Miesięczna opłata za kartę Visa Debit

Dzień dobry,

Posiadam jedną kartę debetową, za którą pobierana jest opłata 10zł miesięcznie.
Dzisiaj zalogowałam się do banku przez aplikację mobilną i zauważyłam komunikat "do 28.11.2023 zapłać jeszcze 300zł a nie pobierzemy opłaty 20zł w dniu 28.12.2023".
Obok jest komunikat, że za poprzedni okres rozliczeniowy (październik) nie będzie opłaty.

Skąd kwota 20zł? Sprawdzałam aktualną tabelę opłat, miesięczna opłata nadal wynosi 10zł.

Mam jeszcze jedną kartę wirtualną, ale od niej nie jest pobierana miesięczna opłata.
Odpowiedz
0 Lajków
Kasia58
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
08-06-2020
Wiadomość 1 z 3 (2 152 wyświetleń)

Re: Miesięczna opłata za kartę Visa Debit

Dzień dobry,

tak, opłata miesięczna za kartę to 10 zł. Borykamy się obecnie z kłopotem, który dotyczy błędnie prezentowanej opłaty. Nie martw się, proszę, pracujemy nad tym. Przepraszamy za niedogodności.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
SebastianM
Moderator
Moderator icon
88
13
03-03-2023
Wiadomość 2 z 3 (2 148 wyświetleń)

Re: Miesięczna opłata za kartę Visa Debit

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź!
Miłego dnia Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Kasia58
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
08-06-2020
Wiadomość 3 z 3 (2 139 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Czas oczekiwania na pożyczkę gotowkowa

Dzień dobry

14.05.2024 złożyłam wniosek o pożyczkę gotowkowa będąc klientem banku. Ile jeszcze będę czekać na decyzję? Jeśli będzie pozytywna, to ile czeka się na przelanie pieniędzy na konto?

16-05-2024
Re: Czas oczekiwania

Tutaj nie jesteśmy w stanie sprawdzić Twojego wniosku, prosimy skontaktuj się z doradcą, z którym go składałaś, żeby dopytać o szczegóły.

16-05-2024
Re: Re.: Wnioski o wakacje kredytowe

Przez bank składasz tylko wniosek i odpowiadasz za poprawność wprowadzonych danych. W przypadku gdy nie prowadzisz już wspólnego gospodarstwa z drugim kredytobiorcą, to liczysz dochód tylko dla swojeg

...

16-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy