Odpowiedz

Limit zadłużenia na koncie Direct

Witam, 
Jestem zainteresowana założeniem limitu zadłużenia na koncie, mam stały dochód (umowa o pracę) od 4 miesięcy i chciałabym się dowiedzieć czy bank potrzebuje w takiej sytuacji jakiegoś zaświadczenia o wysokości dochodu czy wystarczy, że dochody od tych 4 miesięcy wpływają na konto? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Montaque
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
19-04-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 756 wyświetleń)

Re: Limit zadłużenia na koncie Direct

Nie będziemy potrzebowali dodatkowych dokumentów. Jeżeli pracodawca przelewa wynagrodzenie z tej umowy bezpośrednio na Twoje konto w naszym banku, będziemy analizować te wpływy. Gdyby pojawiła się dodatkowo potrzeba potwierdzenia wynagrodzenia, otrzymasz takie informacje po złożonym wniosku.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 657 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy