Odpowiedz

Karta wirtualna przedpłacona - przedłużenie

Witam

 

Posiadam kartę wirtualną przedpłaconą która wygasa 31 grudnia tego roku, którą chciałbym przedłużyć - mam w związku z tym kilka pytań:

1) czy przedłużenie tej karty odbywa się tylko poprzez złożenie wniosku o nową kartę, czy jakoś inaczej?

2) kiedy to zrobić - czy mogę to zrobić już teraz?

3) czy ta "nowa" przedłużona karta będzie miała taki sam numer konta, CVC, itp?

 

Dziękuje i pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
shemeq
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
24-07-2018
Wiadomość 1 z 3 (5 661 wyświetleń)

Re: Karta wirtualna przedpłacona - przedłużenie

@shemeq poniżej odpowiedzi na Twoje pytania:

1. nie ma możliwości przedłużenia ważność obecnej karty wirtualnej. Musisz zamówić nową kartę. Koszt jej wydania, to 20 zł. Zamówisz ją w Moje ING (Oferta ING - Karty i płatności telefonem - Karty do konta i przedpłacone - Karta wirtualna)

2. możesz zamówić już teraz nową kartę. Będziesz wówczas miał do grudnia dwie aktywne karty wirtualne. Możesz zamówić maksymalnie pięć takich kart

3. nowa karta będzie miała całkowicie nowe parametry



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
332
65
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (5 598 wyświetleń)

Re.: Karta wirtualna przedpłacona - przedłużenie

 
Odpowiedz
0 Lajków
Sad123
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
13-03-2022
Wiadomość 3 z 3 (4 075 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Przelew na Ukrainę

Próbowałem zrobić przelew walutowy w złotówkach i nie zadziałało (przycisk Wyślij przelew był wyszarzony jak wybrałem walutę złotówki). Natomiast z konta w Pekao S.A. zrobiłem przelew walutowy w złotó...

27-07-2024
Re.: Decyzja w procesie NWH

Cześć, mój doradca również złożył mój wniosek przez NWH. Czy długo ostatecznie czekałaś na decyzję ostateczną?. Mój kompletny wniosek złożyliśmy 22.07 i zastanawiam się ile czasu od tego może być pode...

26-07-2024
Re.: Problem z płatnościami zbliżeniowymi

Proszę w pierwszej kolejności w bankowości internetowej w szczegółach karty wyłączyć zbliżeniowość na karcie. Następnie, proszę dokonać płatności z kodem PIN i na nowo uruchomić płatności zbliżeniowe ...

26-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy