Odpowiedz

Karta Maestro do konta EUR

Są prowadzone prace nad wprowadzeniem kart Maestro z możliwością płatności zbliżeniowych?.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 5 (7 056 wyświetleń)

Re: Karta Maestro do konta EUR

Pracujemy nad tym. Już wkrótce wprowadzimy takie rozwiązanie Emotikon: Szczęśliwy

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 5 (6 797 wyświetleń)

Re: Karta Maestro do konta EUR

Czy rozwiązanie o którym Pani mówiła było zastąpienie karty Maestro Mastercardem?

W niektórych krajach (np. Holandia, Niemcy, Belgia) poza ośrodkami turystycznymi nie ma możliwości płacenia kartami MasterCard oraz Visa - akceptowane są tylko Maestro i VPay... Rozumiem, że karty Maestro EUR już nie wydacie?

Odpowiedz
0 Lajków
wojwyd
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
15-01-2019
Wiadomość 3 z 5 (5 853 wyświetleń)

Re: Karta Maestro do konta EUR

Zastąpiliśmy karty Maestro kartami Mastercard w euro. Zmiana pozwoliła nam na udostępnienie m.in. funkcji płatności zbliżeniowych. Niestety nie mamy wpływu na to, w jakich punktach karty Mastercard są akceptowane. Informacja o tym, jakie karty przyjmuje dany sklep, powinna znajdować się na drzwiach wejściowych lub przy kasie.

 

Obecnie nie wydajemy już kart Maestro. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
557
122
19-03-2018
Wiadomość 4 z 5 (5 791 wyświetleń)

Re.: Karta Maestro do konta EUR

Proszę Pracujcie szybciej nad Kartami Maestro bo z Mastercard życie jest straszne i ciężkie

Odpowiedz
0 Lajków
szyna
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
17-01-2019
Wiadomość 5 z 5 (5 730 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Błędna obsługa prośby o przelew BLIK

Błąd nie jest po naszej stronie, lecz tak jak słusznie zauważyłeś po stronie mBanku. Według informacji, jakie pozyskaliśmy, zostanie niebawem również poprawiony. Dziękujemy za zgłoszenie.

19-03-2024
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy