Odpowiedz
Highlighted

Jeden dzień opóźnienia w spłacie karty kredytowej

Mam pytanie - przegapiłem termin spłaty kwoty minimalnej dla karty kredytowej o jeden dzień. Czy bank za tak krótki okres nalicza jakieś zobowiązania/odsetki? A jeżeli tak to w jakiej wysokości? Mówię o karcie Visa. Dzięki za odpowiedź

Odpowiedz
0 Lajków
Krzysztof15
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
28-07-2020
Wiadomość 1 z 2 (228 wyświetleń)
Highlighted

Re: Jeden dzień opóźnienia w spłacie karty kredytowej

@Krzysztof15 Prosimy, napisz do nas w tej sprawie na czacie w Moim ING - po zalogowaniu do konta na dole strony. Możliwe, że z powodu opóźniania w spłacie zablokowaliśmy Twoją kartę kredytową. Odsetki podwyższone od zadłużenia przeterminowanego na karcie kredytowej i pozostałych produktów kredytowych znajdziesz tutaj.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
237
57
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (136 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Problem z aplikacja mobilną

Witam. Mam problem z aplikacją mobilną.

Wcześniej ten problem nie występował. Pojawił się z 2-3 tygodnie temu przy okazji jakiejś aktualizacji.

Logowałem sie do aplikacji przy pomocy PIN.

Obecnie nie mog

...

13-08-2020
Re: Oferta kredytu.

@Agus96 Jeśli złożyłaś wniosek kilkukrotnie i mimo tego, wciąż widzisz tylko ofertę na kwotę, która nie spełnia Twoich oczekiwań, proszę, zadzwoń na naszą infolinię- 32 357 00 69. Tam nasz specjalista

...

13-08-2020
Re: Śmierć współposiadacza konta komfort, co dalej?

@ArturekF W przypadku śmierci współposiadacza/ współposiadaczki konta pieniądze zostają na rachunku do dyspozycji drugiej osoby, która jest jego właścicielem. Niemniej, prosimy o zgłoszenie nam jej śm

...

13-08-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy