Odpowiedz

Jeden dzień opóźnienia w spłacie karty kredytowej

Mam pytanie - przegapiłem termin spłaty kwoty minimalnej dla karty kredytowej o jeden dzień. Czy bank za tak krótki okres nalicza jakieś zobowiązania/odsetki? A jeżeli tak to w jakiej wysokości? Mówię o karcie Visa. Dzięki za odpowiedź

Odpowiedz
0 Lajków
Krzysztof15
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
28-07-2020
Wiadomość 1 z 2 (4 207 wyświetleń)

Re: Jeden dzień opóźnienia w spłacie karty kredytowej

@Krzysztof15 Prosimy, napisz do nas w tej sprawie na czacie w Moim ING - po zalogowaniu do konta na dole strony. Możliwe, że z powodu opóźniania w spłacie zablokowaliśmy Twoją kartę kredytową. Odsetki podwyższone od zadłużenia przeterminowanego na karcie kredytowej i pozostałych produktów kredytowych znajdziesz tutaj.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (4 115 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy